Return to ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Kde sídlíme

Informace o tom, jak se nejlépe dostat do naší školy.

Výuka se opět po dvou letech vrátila na Štolcovu. Dále probíhá výuka na Lomené 44.

Speciálně pedagogické centrum (SPC) se po dvou letech opět vrátilo na Štolcovu. Stále sídlí také na Lomené 44. Popis cesty naleznete na webu SPC ZDE.

Jak se nejlépe dostanete na budovu Štolcova 16?
  • Na Štolcově 16 v tomto školním roce sídlí třídy: I.A, II.A, II.B, III.A, IV.A, V.A, V.B, V.C. Dále zde sídlí kancelář  ředitele Tomáše Musila, kancelář zástupce ředitele Davida Drápely a kancelář hospodářky školy Kláry Šikulové.
  • Mapa budovy ZDE.
  • Nejlépe využijte městskou hromadnou dopravu na zastávku Životského. Eventuálně pak zastávky Tržní či Jiránkova. Poté pěší chůze až do budovy školy.

Jak se nejlépe dostanete na budovu Lomená 44?
  • Na Lomené 44 v tomto školním roce sídlí třídy: I.B, VI.A, VIII.A, VIII.B, IX.A. Dále zde sídlí kancelář zástupkyně ředitele Silvie Skýpalové.
  • Mapa budovy ZDE.
  • Nejlépe využijte městskou hromadnou dopravu na zastávku Komárov nebo Černovická. Eventuálně pak zastávku Sazenice. Poté pěší chůze až do budovy školy.