Staňte se Ježíškem

Akce “Staňte se Ježíškem” se již stala tradiční předvánoční událostí na Mateřské škole, základní škole a praktické škole Brno, Štolcova, p. o., kde se výlučně vzdělávají žáci s autismem.

Svoji tradici začala tato akce psát v roce 2013 a její historii si podrobněji můžete projít v uplynulých ročnících na našich Facebookových stránkách ZDE.

Princip je jednoduchý. Každá třída ve škole napíše “Ježíškovi” seznam několika dárků, které si děti přejí, a pak už je to snadné. Stačí najít ochotného kupce, ať už jednotlivce či třeba firmu, který dárek vybere, zakoupí, a je to! Váš příspěvek je samozřejmě možno odepsat z daní.

Od roku 2016 jsme také na Facebooku, takže se o veškerém dění nejen ohledně akce Staňte se Ježíškem, můžete snadno dozvědět TAM.