Výsledky zápisu do MŠ

V článku níže naleznete výsledky přijímacího řízení do mateřské školy.

Continue reading

Výsledky přijímacího řízení do praktické školy jednoleté

V článku níže naleznete výsledky přijímacího řízení do praktické školy jednoleté.

Zápis do 1. ročníku 2024/2025 – výsledky

Přijatým dětem nebude rozhodnutí v písemné podobě doručováno, můžete ale požádat o jeho vydání. Rozhodnutí o nepřijetí ke vzdělávání bude zasláno v písemné podobě. V případě dotazů volejte na tel. 775 334 470. Výsledky přijímacího řízení ZŠ

Pracovní nabídka

Od školního roku 2024/2025 nabízíme na hlavní pracovní poměr na pracovišti Marie Hübnerové i Štolcově tyto volné pozice:

Zahradní slavnost 24. 6. 2024

Vážení rodiče a přátelé školy, rádi bychom vás pozvali na Zahradní slavnost, která se bude konat 24. 6. 2024 od 13.30 do 15:00 na školní zahradě.

You Dream We Run 8.6.- 9.6.2024

Již tento víkend se uskuteční desátý ročník charitativního běhu You Dream We Run.

Změna ve stravování na Hübnerově

Během měsíců června a září 2024 bude z důvodu rekonstrukce kuchyně ŠJ Horácké náměstí mimo provoz. Pro více informací čtěte dále.