Pozdrav ze školy v přírodě v Češkovicích

Zdravíme ze školy v přírodě v Češkovicích, kde je nám HEJ! Na fotkách je to patrné, protože zde můžeme dělat nejrozmanitější činnosti a jsme na čerstvém vzduchu!

Podrobné informace k zápisu do 1. třídy – DŮLEŽITÉ!

Podrobné informace k zápisu do 1. třídy na školní rok 2019/2020.

Continue reading

Dnes je Mezinárodní den porozumění autismu!

Opět po roce můžete ze šatníků vytáhnout modrou barvu a vůbec můžete s modrou jakkoliv čarovat, protože to je barva dnešního dne!

Vyzvednutí zápisových lístků pro vycházející žáky

Níže naleznete informace kde si můžete vyzvednout zápisové lístky pro vycházející žáky.

Události v regionech 21. 2. – reportáž o naší škole

O naší škole bylo opět slyšet v pořadu Události v regionech ze dne 21. 2. 2019. Od času 12:15 si můžete pustit reportáž o budoucích plánech rozšířování naší školy. Odkaz na reportáž

Letní tábory s Paspointem

Léto ještě není ani za dveřmi a Paspoint pro vaše děti již chystá dva letní tábory. Na dva letní turnusy je možno se již přihlašovat na webu Paspointu ZDE.

Omlouváme se za dočasně nefunkční web. Nyní je web již plně funkční.

V posledních týdnech a měsících jsme se potýkali se značnými obtížemi se školním webem. Bohužel jste se s nimi potýkali také vy, uživatelé. Moc se Vám za ně omlouváme a doufáme, že Vám nezpůsobily vážné komplikace.

Continue reading

Nové pracovní nabídky na naší škole!

Nabízíme pozici: ASISTENT PEDAGOGA na poloviční úvazek.

Continue reading

Dokumenty k přijímacímu řízení na střední školu

Zde si můžete stáhnout přihlášku na střední školu a také metodické informace ke konání přijímacího řízení pro uchazeče se speciálními vzdělávacími potřebami. Přihláška na SS Přijímací řizení pro uchazeče se SVP

Děkujeme Myjómi družstvu invalidů za pozvání na vánoční večírek!

Au-band se vypravil v předvánočním čase na vánoční večírek organizace Myjómi družstva invalidů, kde se mu moc líbilo. Moc děkujeme za pozvání a také fotodokumentaci! A kdo ví třeba to nebyla poslední spolupráce.:)