Hravé odpoledne v Lamacentru 26. 3.

Milí rodiče, zveme Vaše děti na další Hravé odpoledne, které se bude tentokrát konat na Hádech v Lamacentru. Tématem bude vítání jara. Dozvíme se něco o tom, co dělají zvířátka v tuto roční dobu, možná je i nakrmíme a zahrajeme si různé hry.

Události v regionech 21. 2. – reportáž o naší škole

O naší škole bylo opět slyšet v pořadu Události v regionech ze dne 21. 2. 2019. Od času 12:15 si můžete pustit reportáž o budoucích plánech rozšířování naší školy. Odkaz na reportáž

Letní tábory s Paspointem

Léto ještě není ani za dveřmi a Paspoint pro vaše děti již chystá dva letní tábory. Na dva letní turnusy je možno se již přihlašovat na webu Paspointu ZDE.

Omlouváme se za dočasně nefunkční web. Nyní je web již plně funkční.

V posledních týdnech a měsících jsme se potýkali se značnými obtížemi se školním webem. Bohužel jste se s nimi potýkali také vy, uživatelé. Moc se Vám za ně omlouváme a doufáme, že Vám nezpůsobily vážné komplikace.

Continue reading

Nové pracovní nabídky na naší škole!

Nabízíme pozici: ASISTENT PEDAGOGA na poloviční úvazek.

Continue reading

Dokumenty k přijímacímu řízení na střední školu

Zde si můžete stáhnout přihlášku na střední školu a také metodické informace ke konání přijímacího řízení pro uchazeče se speciálními vzdělávacími potřebami. Přihláška na SS Přijímací řizení pro uchazeče se SVP

Děkujeme Myjómi družstvu invalidů za pozvání na vánoční večírek!

Au-band se vypravil v předvánočním čase na vánoční večírek organizace Myjómi družstva invalidů, kde se mu moc líbilo. Moc děkujeme za pozvání a také fotodokumentaci! A kdo ví třeba to nebyla poslední spolupráce.:)

Nabídka kroužků od Paspointu na II. pololetí

Na webu Paspointu již naleznete nabídku kroužků na II. pololetí včetně přihlášek a podrobných informací.

Zápisové lístky ke vzdělávání na střední škole

V sekci Školní poradenské pracovistě nově naleznete odkaz, kde si můžete přečíst podrobné informace o vydávání zápisových lístků na střední školy. Více info ZDE.

Děkujeme firmě NXP za štědrý dar!

Spolupráce Spolku Proaut a firmy NXP semiconductors vynesla nádhernou částku 24810 Kč za kterou moc děkujeme! Získaná částka bude využita na zakoupení trouby i se sporákem do cvičné kuchyňky v budově na Lomené, aby si žáci mohli vyzkoušet přípravu složitějších pokrmů. Ještě jednou moc děkujeme! O tom, jak probíhalo předání finanční částky se můžete dočíst …