Return to Pro klienty SPC

Objednávky služeb

OBJEDNÁVKY SLUŽEB

Služby SPC si lze objednávat následujícími způsoby:

1. Vyplněním online formuláře zde.
  2. Osobně v prostorách ZŠ Štolcova – Po – Pá 7:30 – 15:30
  3. Písemně na adresu:
    Základní škola Brno, příspěvková organizace
    Štolcova 16/301
    618 00 Brno
  4. E-mailem na adresu: spc@autistickaskola.cz
  5. Telefonicky na číslech: 548 424 075 nebo 774 204 473

Všechny způsoby objednávky současně vyžadují vyplnění a dodání formulářů “Žádost o poskytnutí poradenských služeb” a “Souhlas s poskytnutím osobních a citlivých údajů”, které naleznete zde. Vyplněné formuláře lze dodat osobně, zaslat poštou nebo v elektronické podobě jako přílohu mailu.

PRVNÍ NÁVŠTĚVA

První návštěva probíhá jako konzultace s rodiči, bez přítomnosti dítěte, sebou přineste veškerou dosavadní dokumentaci dítěte z předchozích psychologických vyšetření, případně také lékařské zprávy z neurologie či psychiatrie (pokud je dítě někdy navštívilo).

U dětí předškolního věku je vhodné donést ukázku domácí práce (například namalované obrázky), případně vyjádření učitele z MŠ, kde je dítě žákem (informace o tom, jak se dítě chová v kolektivu vrstevníků a jak zvládá separaci od rodičů a adaptaci na cizí prostředí).

U dětí školního věku jsou důležité také sešity ze školy (př. diktáty, sloh apod.), žákovská knížka, deníček, případně vyjádření učitele k chování nebo úspěšnosti žáka/yně ve škole.