Přejeme všem žákům školy i jejich rodinám krásné léto! Na shledanou se těšíme 4. září!

Dnešním dnem se dveře školy na Štolcově pro naše žáky uzavřely. Už nějakou dobu se však postupně vše balí, protože během příštího týdne se musí vše přestěhovat do provizorních prostor. Česká televize o stavu školní budovy a budoucích plánech natočila i reportáž. Události v regionech Brno (22. 6., od času 17:35). REPORTÁŽ NALEZNETE ZDE.

Hledáme asistenta pedagoga na 1/2 úvazek. Nástup od srpna 2017.

Hledáme asistenta pedagoga na 1/2 úvazku do tříd pro žáky s autismem.  Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472. 20

Ředitelské volno z důvodu stěhování od 26. do 30. 6. 2017

Z důvodu stěhování školy udělil ředitel školy v posledním týdnu školního roku ŘEDITELSKÉ VOLNO, které bylo schváleno zřizovatelem školy. Děkujeme za pochopení. 

Sbíráme papír! Prosím, sbírejte s námi až do 30. 6.

Jako v pololetí, tak i nyní. Opět sbíráme papír a budeme rádi, když se zapojíte také! Tentokrát bude kontejner před školou stát až do konce června! Děkujeme za spolupráci!

Au-band rozezpíval Blansko i s novými tričky. Vydařená premiéra to byla!

Hned šest písní a jednu přídavkovou si mohli návštěvníci akce You dream we run v Blansku poslechnout. Byl to nejen hudební, ale také vizuální zážitek, protože Au-band poprvé vystoupil v jednotných tričkách s krásným novým logem! O to větší zážitek to byl a žáci, žákyně i absolventi naší školy předvedli znamenitý výkon! Děkujeme Blansku za …

Pokračovat ve čtení »

Pedagogický sbor na sklonku školního roku 2016/17!

Toť náš pedagogický sbor před skončením školního roku 2016/17!

Au-band v novém kabátku a s novým obrázkem na hrudi

Po skoro třech letech fungování Au-bandu se naše školní hudební těleso rozhodlo udělat další dva, tentokrát nehudební, kroky. Z uměleckých per Aleny Navrátilové a Ale Kurfürstové vzniklo logo Au-bandu, které jsme pak hrdě přenesli na nová Au-bandí koncertní trička! Nyní nás už na koncertech vždy zaručeně poznáte!

Sběr uchazečů o práci v naší škole skončil! Děkujeme za váš zájem!

Sběr nových uchazečů o práci v naší škole skončil. Všem zájemcům děkujeme. Do pátku 2. 6. 2017 budeme kontaktovat POUZE ty, kteří splňují podmínky pro práci na naší škole, s datem osobního pohovoru.

NOVÁ pracovní nabídka! Hospodářka školy. Nástup od 1. 7. 2017

Základní škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace hledá administrativního pracovníka na pozici hospodářky školy. Pracovní úvazek 1,00 Platové zařazení 9 platová třída Ekonomické  vzdělání a organizační schopnosti  jsou  výhodou. Nástup od 1. 7. 2017 Podrobná pracovní náplň ZDE. Případní zájemci zašlete svoji nabídku na: zs@autistickaskola.cz

Pozdrav ze školy v přírodě 2017 na Hálově mlýně!

Měli jsme se báječně, trávili čas venku za krásného počasí, a všichni se v pořádku vrátili domů. Díky všem, kteří u toho byli! Za rok zas. Na našem facebooku najdete i „kouzlo“ – ZDE.    

Starší příspěvky «