Vánoční besídka 20. 12. na naší škole!

Přijměte pozvání na naši tradiční Vánoční besídku, která se uskuteční 20. 12. od 13:30 v tělocvičně naší školy! A můžete-li se s námi podělit o trochu cukroví či jiného drobného pohoštění, budeme rádi. Těším se na shledanou a že si společně užijeme předvánoční čas.  

Hledáme záskok za učitele na dva měsíce (prosinec, leden)

Hledáme na dva měsíce (prosinec a leden) učitele na záskok do třídy k žákům s autismem. Žádosti posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

Nově hledáme asistenty pedagoga na 1/2 úvazek

Hledáme asistenty pedagoga na 1/2 úvazku do tříd pro žáky s autismem.  Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

Alenka a továrna na čokoládu 3. 12.

Milí, srdečně vás zveme na další z výtvarných ateliérů pro děti, konaný ve spolupráci se spolkem Človíček. Tentokrát v předvánoční čas 3. 12. od 10 do 13 hodin ve SLÉVÁRNĚ VAŇKOVKA, ve znamení snů, kouzel, barev a spousty čokolády…. :-) Přihlašte se do 2.12. na clovicek.brno@atlas.cz O události si můžete přečíst rovněž na našem FACEBOOKU!

Akce Staňte se Ježíškem pořád běží… POLOVINA dárků už má svého Ježíška! Děkujeme!

Do ukončení této akce schází necelý měsíc (20. 12. 2016), ale již nyní máme objednáno více než polovinu dárků. Velký dík všem dosavadním Ježíškům! Pevně doufáme, že se mezi Vámi ještě několik Ježíšků najde! Ještě je čas si vybrat a udělat tak radost našim žákům! Veškeré potřebné informace pro výběr a zakoupení darů naleznete zde: …

Pokračovat ve čtení »

Au-band na Zelňáku 2 – 6. 12. od 16:30 do 17:00

Opět po roce Au-band rozezpívá vánoční Zelňák! Jste srdečně zváni k tomu, abyste nás přišli podpořit a zazpívat si s námi v úterý 6. 12. od 16:30! Těšíme se, že zas po roce uvidíme známé i nové tváře!  

O budoucnosti naší školy také v Události v regionech 26. 10.

Na článek v novinách navazuje také reportáž, která byla odvysílána 26. 10. v Události v regionech (Brno). Reportáž začíná v čase 18:02 a je ke shlédnutí ZDE.  

Článek o budoucích plánech naší školy v Brněnském deníku Rovnost

V Brněnském deníku Rovnost naleznete v novinách ze dne 25. října 2016 článek o budoucích plánech naší školy a jejím rozšíření do prostor budovy v Hapalově ulici.

Otevření výtvarného kroužku od Človíček z. s. Začalo přihlašování!

Jak jsme avizovali, tak se podařilo domluvit spolupráci s Človíčkem z. s., který nám zaštítí další odpolední kroužek, kde vaše dítě může trávit smysluplně volný čas. Přihlašujte se na: clovicek.brno@atlas.cz Více informací o kroužku naleznete na letáčku, nebo v záložce mimoškolní aktivity zde.  

Reportáž o autismu 29. 9. – Události v regionech

Do naší školy zase po čase dorazila Česká televize, aby zde natočila reportáž o projektu Masarykovy univerzity, který má vytvořit databázi emocí, díky které se budou žáci s autismem interaktivně učit, jak emoce rozeznávat. Reportáž naleznete ZDE. (od času 17:49) Pěknou podívanou.

Starší příspěvky «