Všem žákům a rodičům přejeme krásné léto!

Kolektiv zaměstnanců ZŠ Štolcova přeje všem dětem, jejich rodičům i přátelům školy krásné prázdniny plné sluníčka, pohody a odpočinku. Budeme se na Vás těšit od 3. září 

Učitel, vychovatel či asistent pedagoga? Ty všechny hledáme.

Kdo by nechtěl být součástí takového kolektivu, že? Chcete náš pedagogický sbor rozšířit o nového/ou učitele/ku, vychovatele/ku či snad asistenta/ku pedagoga? Vše je možné! Následujte náš inzerát a dle instrukcí nás kontaktujte! A pokud víte o někom, koho by tento inzerát mohl zajímat, určitě mu/jí to přepošlete!

Informativní schůzka pro budoucí prvňáčky a přestupující žáky 26. 6. 2018 16:00

Milí rodiče, v úterý 26. 6. 2018 v 16.00 proběhne informativní schůzka pro budoucí prvňáčky a přestupující žáky na naši školu s vedením a třídními učiteli. Setkání proběhne v budově na ulici Charbulova 137, ve školní jídelně.  

Dva nové střípky v mediální mozaice naší školy

O škole se můžete nyní dočíst ve dvou článcích. V prvním hovoří pan ředitel Tomáš Musil na webu iDNES zde a ve druhém pan ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na webu MŠMT zde.

NOVÉ PRACOVNÍ POZICE – učitel/ka, vychovatel/ka, asistent/ka pedagoga (od začátku školního roku 2018/19)

Do našeho pedagogického týmu hledáme pro nový školní rok tvořivého učitele a vychovatele, který je ochoten se dále vzdělávat a  profesně růst v rámci školy specializující se na péči o žáky s autismem. Nabízíme metodickou podporu a dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr. Taktéž hledáme asistenta pedagoga na poloviční úvazek (20 h/ týdně). Po zaškolení …

Continue reading

Vernisáž Anny Kateřiny Ondráčkové 31. 5. 2018

Žákyně naší školy ve výtvarném kroužku vytvořila celou řadu krásných děl. Ty nejlepší z nich budete moci spatřit na její první vernisáži 31. 5. v Čokoládovně Minach od 16:00. Výstava potrvá do 30. června 2018.

PRACOVNÍ NABÍDKA – Hospodářka školy (od 1. 7. 2018)

Základní škola Brno, Štolcova, přijme od 1. 7. 2018 (možný nástup kdykoli mezi červnem a srpnem) administrativního pracovníka na pozici hospodářka školy (personalistika, inventarizace). Pracovní úvazek 1,00. Požadované minimální vzdělání středoškolské s maturitou. Pracovní doba od 7.15 do 15.45. V případě zájmu, prosíme, o zaslání životopisu na adresu zs@autistickaskola.cz. Pro bližší informace můžete volat na …

Continue reading

Seznam přijatých uchazečů do 1. třídy

V přiloženém dokumentu naleznete seznam přijatých uchazečů pro vzdělávání na ZŠ Štolcova, Brno, p. o. od 1. 9. 2018.  Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem. Těšíme se v novém školním roce! ZŠ Štolcova, Brno, p. o.

Naše škola v pořadu Události v regionech (Brno)

Pan ředitel opět hovořil o budoucích plánech rozšíření naší školy v Událostech v regionech (Brno)  odvysílané 4. 5. 2018. Záznam o naší škole začíná přibližně v 6. minutě. Na reportáž se můžete podívat na webu České televize ZDE.

Zápis žáků do 1. tříd – rozhodnutí o přijetí.

Informujeme zákonné zástupce přihlášených dětí do prvních tříd na ZŠ Brno, Štolcova, p. o., že rozhodnutí o přijetí budeme vydávat až po 10. 5., kdy máme jednání se zřizovatelem. Děkuji za pochopení. Mgr. Tomáš Musil ředitel školy