Modré dopoledne s NF KOMETA 30. 4.

Pokud nemáte program na nedělní dopoledne 30. 4., přijďte se podívat do DRFG arény a třeba nasát zbytky mistrovské atmosféry.:)

Fotografie a video z akce Velikonoce v Černovicích 8. 4. 2017

Velmi vydařená akce má i své fotky, tak neváhejte a mrkněte na ně (pouze v zaheslované části) – FOTOGALERIE V rámci akce také vystoupil Au-band a bylo pořízenou video, dostupné ZDE. Díky všem, kteří pomohli uskutečnit tuto akci!  

Krásné Velikonoce všem!

Aktualizované informace k zápisu dětí do 1. třídy (NOVĚ kritéria pro přijetí)

Přinášíme AKTUALIZOVANÉ podrobné informace k zápisu dětí do 1. třídy.   Přesný čas zápisu si domlouvejte na tel.: 548 424 067; 775 334 472 VÍCE INFORMACÍ K ZÁPISU NALEZNETE ZDE. Těšíme se na setkání s budoucími prvňáčky.

Akce Velikonoce v Černovicích měla velký úspěch! DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM!

Jsme moc rádi, že si cestu do naší školy v sobotu našlo tolik lidí! Také si moc vážíme nasazení a práce všech dobrovolníků a organizátorů akce! A především pak Vaší štědrosti a nadšení podpořit dobrou věc! Byli bychom moc rádi, kdyby se z této akce stala každoroční tradice. Podtrženo sečteno: Černovické sdružení, Rolnička, ÚMČ Černovice, …

Pokračovat ve čtení »

Abychom si rozuměli nejen 2. dubna – MEZINÁRODNÍ DEN POROZUMĚNÍ AUTISMU

Komunikace je nedílnou součastí lidského bytí. Pojďme se ji učit lépe a lépe. Dnes máme ideální příležitost!

Modrý den aneb 2. dubna (Světový den porozumění autismu) se blíží a s ním i mnoho zajímavých akcí.

Nejen na území Brna se uskuteční celá řada akcí na oslavu Světového dne porozumění autismu (2. dubna). Doporučujeme sledovat weby a facebooky nejrůznějších organizací zabývajících se autismem (Paspoint, Nautis, aj.). Doufáme, že i letos se podaří vnést modrou mezi širokou veřejnost.  

Krásné jarní prázdniny dětem i rodičům!

Přejem dětem i rodičům hezky prožité jarní prázdniny bez úrazu a nemocí, a hlavně s prima novými zážitky!

28. – 30. 4. Oddechový víkend pro rodiče s dětmi aneb líný rodič přežije!

Človíček pořádá o posledním dubnovém víkendu skvělou akci, tak si ji nenechejte ujít! Na akci je třeba se přihlásit! Více informací a přihlášky na facebooku Človíčka ZDE nebo na jejich webu ZDE.

Léto se blíží a s ním i tábory od Paspointu (dříve APLA JM)! Neváhejte a dopřejte Vašim dětem skvělé letní zážitky!

PASPOINT, z. ú. vyslal do světa přihlášky a informace na dva pobytové letní tábory! Určitě neváhejte, protože volné letní postele budou kvapem ubývat. Potřebné materiály ke stažení zde, nebo na kanálech PASPOINT (facebook, web). Přihláška na pobytový tábor 2017 Pozvánka na tábor I Informace k pobytovému táboru I Pozvánka na tábor II Informace k pobytovému …

Pokračovat ve čtení »

Starší příspěvky «