Hledáme NOVÉ POSILY do pedagogického sboru pro školní rok 2017/18! Učitel/ka, vychovatel/ka, asistent/ka pedagoga!

Od začátku školního roku 2017/18 hledáme posily do pedagogického sboru, které budou pracovat ve třídách pro žáky s autismem. učitel/ka na hlavní pracovní poměr vychovatel/ka na hlavní pracovní poměr asistent/ka pedagoga na poloviční úvazek.  Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

NOVÁ nabídka práce v SPC: Psycholog/speciální pedagog, nástup IHNED nebo po domluvě.

Speciálně pedagogické centrum hledá nové posily do týmu. Více o nabídce naleznete na webu SPC ZDE.

Rozlučkové „superzrychleně rekapitulující hodně nabitý rok“ video na našem FACEBOOKU!

Rádi bychom se s Vámi rozloučili a poděkovali za veškerou podporu a přízeň v celém uplynulém školním roce. K této příležitosti jsme pro Vás na facebooku školy připravili krásné a krátké „superzrychleně rekapitulující hodně nabitý rok“ video! Pokud chcete na náš facebook, tak klikněte SEM. Přejeme Vám krásné a poklidné léto. Budeme se opět těšit …

Pokračovat ve čtení »

PODĚKOVÁNÍ NF Komety Brno za zaplacení vstupu do brněnské ZOO!

Začátkem června celá naše škola vyrazila do brněnské ZOO. Bylo to možné díky tomu, že vstup do ZOO nám zaplatil NF Komety Brno! DĚKUJEME! Moc jsme si to užili, od zvířat až po houpačky.

Přejeme všem žákům školy i jejich rodinám krásné léto! Na shledanou se těšíme 4. září!

Dnešním dnem se dveře školy na Štolcově pro naše žáky uzavřely. Už nějakou dobu se však postupně vše balí, protože během příštího týdne se musí vše přestěhovat do provizorních prostor. Česká televize o stavu školní budovy a budoucích plánech natočila i reportáž. Události v regionech Brno (22. 6., od času 17:35). REPORTÁŽ NALEZNETE ZDE.

Ředitelské volno z důvodu stěhování od 26. do 30. 6. 2017

Z důvodu stěhování školy udělil ředitel školy v posledním týdnu školního roku ŘEDITELSKÉ VOLNO, které bylo schváleno zřizovatelem školy. Děkujeme za pochopení. 

Sbíráme papír! Prosím, sbírejte s námi až do 30. 6.

Jako v pololetí, tak i nyní. Opět sbíráme papír a budeme rádi, když se zapojíte také! Tentokrát bude kontejner před školou stát až do konce června! Děkujeme za spolupráci!

Au-band rozezpíval Blansko i s novými tričky. Vydařená premiéra to byla!

Hned šest písní a jednu přídavkovou si mohli návštěvníci akce You dream we run v Blansku poslechnout. Byl to nejen hudební, ale také vizuální zážitek, protože Au-band poprvé vystoupil v jednotných tričkách s krásným novým logem! O to větší zážitek to byl a žáci, žákyně i absolventi naší školy předvedli znamenitý výkon! Děkujeme Blansku za …

Pokračovat ve čtení »

Pedagogický sbor na sklonku školního roku 2016/17!

Toť náš pedagogický sbor před skončením školního roku 2016/17!

Au-band v novém kabátku a s novým obrázkem na hrudi

Po skoro třech letech fungování Au-bandu se naše školní hudební těleso rozhodlo udělat další dva, tentokrát nehudební, kroky. Z uměleckých per Aleny Navrátilové a Ale Kurfürstové vzniklo logo Au-bandu, které jsme pak hrdě přenesli na nová Au-bandí koncertní trička! Nyní nás už na koncertech vždy zaručeně poznáte!

Starší příspěvky «