Nabídka volnočasových aktivit od Paspointu aneb jak trávit volný čas smysluplně!

Věnujte pozornost nabídce volnočasových aktivit pro vaše děti, které v letošním školním roce nabízí Paspoint. Vše podstatné naleznete opět na jejich webu ZDE.

Kámoši – Terapeutická a edukační skupina pro sourozence dětí s PAS

Paspoint nabízí velmi zajímavou možnost pro sourozence dětí s PAS. Více se dočtete na jejich webu ZDE.

Pestrý víkend pro rodiny s dětmi 12. – 14. 10. 2018

Spolek Človíček pořádá zážitkový integrační pobyt pro rodiny s dětmi. Kdy? 12. – 14. 10. 2018 Kde? Hálův mlýn, Lažánky Ponořte se s Človíčkem a vašimi dětmi do barevné podzimní nálady a odpočiňte si v příjemném prostředí s pestrým programem. Asistence k rodinám zajištěna. Více informací naleznete zde.  

Příběh paní Kristýny Karkasové a jejího syna. Prosba o pomoc.

Na zahradní slavnosti vás paní Kristýna Karkasová prosila o pomoc v její těžké životní situaci. Kdo její příběh nezná, může si ho přečíst ZDE. Můžete-li pomoci, i třeba jen šířením tohoto příspěvku mezi své známé, budeme rádi. Děkujeme!  

PRACOVNÍ NABÍDKY s nástupem IHNED!

Nabízíme pozice: UČITEL na hlavní pracovní poměr VYCHOVATEL na hlavní pracovní poměr Požadujeme odbornou kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, motivaci pro práci s dětmi, odpovědný přístup, spolehlivost, chuť tvořit a dále se odborně vzdělávat. Nabízíme metodickou podporu, dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr, kvalitně vybavenou školu, příjemný pracovní kolektiv, zaměstnanecké benefity a možnost dalšího vzdělávání. Jsme škola, která se přes …

Continue reading

NOVINKA! Informace o novém školním roce, přihlášky do družiny a ke stravování pro školní rok 2018/19.

Začátek nového školního roku je na spadnutí a s ním přichází informace o tom, jak bude probíhat výuka ve školním roce 2018/19 – Organizace školního roku. Dále přikládáme i nové přihlášky do školní družiny a ke stravování.  Ke stažení:  – Příhláška do školní družiny 2018-19 Informace ke stravování včetně přihlášek naleznete ZDE. (POZOR! Pro žáky v …

Continue reading