Novoroční sběr papíru 3. – 17. 1. 2017 aneb spousta papíru po vánocích

Tradiční sběr papíru se uskuteční na naší škole i zkraje příštího roku, proto na nás prosím pamatujte až budete uklízet papírovou spoušť po vánočních dárcích. Děkujeme za pomoc!

PŘIPOMENUTÍ: Odpolední kroužky pod hlavičkou APLA si prodlužují vánoční prázdniny.

Odpolední kroužky pod hlavičkou APLA si prodlužují vánoční prázdniny. Počítejte tedy s tím, že odpolední aktivity se zase rozběhnou až v týdnu 16. 1.   Dramatický kroužek a výtvarný kroužek od Človíčka z. s. delší prázdniny neznají a tedy budou už od tohoto týdne.

Video a fotografie z Vánoční besídky – Čtvero ročních období

Od besídky ještě neuplynul ani týden a už Vám v bleskurychlé rychlosti dodáváme ke shlédnutí fotky a video z letošní Vánoční besídky – Čtvero ročních období. Fotky naleznete v INTERNÍ FOTOGALERII a video ZDE. Za fotografie mockrát děkujeme panu Venclovi! Zájemci o video z besídky v plné kvalitě a o video z besídky od pana …

Pokračovat ve čtení »

Naše škola přeje všem poklidné a radostné Vánoční svátky a krásný rok 2017

Dovolte nám, abychom ze srdce popřáli krásný rok 2017 všem, kteří jsou součástí naší školy, podporují nás a fandí nám. Přejeme Vám hlavně mnoho klidu a důvodů k radosti. Těšíme se na naše žáky opět 3. ledna!

Čtvrtý ročník akce Staňte se Ježíškem je ZDÁRNĚ u konce!

Čtvrtý ročník Ježíška je ZDÁRNĚ u konce! Řeč čísel hovoří jasně a říká, že radost našich žáků je nevyčíslitelná a náš vděk nepopsatelný. Vážíme si Vaší přízně a DĚKUJEME VŠEM, kteří nás podpořili a podporují! Rekord sice letos o chlup nepadl (na druhé straně Jarda Jágr by jistě měl radost, kdyby znal výsledek:)), ale věřím, …

Pokračovat ve čtení »

Bruslařská sezóna zahájena 13. 12.!

Počínaje dnem 13. 12. začínáme bruslařskou sezónu! Konkrétní informace o bruslení se vyžádejte u třídních učitelů. Zimním sportům zdar a hlavně bezpečně a dobře oděni!

Fotky z Alenky a továrny na čokoládu a video Au-bandu na Zelňáku

Akcemi nabitý prosinec přináší první foto a video dokumentaci. ALENKA A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU 3. 12. více fotografii naleznete na FACEBOOKU ČLOVÍČKA. VYSTOUPENÍ AU-BANDU NA ZELŇÁKU 6. 12. 2016 Záznam z celého koncertu naleznete ZDE.

Hledáme záskok za učitele na dva měsíce (prosinec, leden)

Hledáme na dva měsíce (prosinec a leden) učitele na záskok do třídy k žákům s autismem. Žádosti posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

Nově hledáme asistenty pedagoga na 1/2 úvazek

Hledáme asistenty pedagoga na 1/2 úvazku do tříd pro žáky s autismem.  Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

O budoucnosti naší školy také v Události v regionech 26. 10.

Na článek v novinách navazuje také reportáž, která byla odvysílána 26. 10. v Události v regionech (Brno). Reportáž začíná v čase 18:02 a je ke shlédnutí ZDE.  

Starší příspěvky «