Modrý den aneb 2. dubna (Světový den porozumění autismu) se blíží a s ním i mnoho zajímavých akcí.

Nejen na území Brna se uskuteční celá řada akcí na oslavu Světového dne porozumění autismu (2. dubna). Doporučujeme sledovat weby a facebooky nejrůznějších organizací zabývajících se autismem (Paspoint, Nautis, aj.). Doufáme, že i letos se podaří vnést modrou mezi širokou veřejnost.  

Informace k zápisu dětí do 1. třídy

Přinášíme podrobné informace k zápisu dětí do 1. třídy.   Přesný čas zápisu si domlouvejte na tel.: 548 424 067; 775 334 472 VÍCE INFORMACÍ K ZÁPISU NALEZNETE ZDE. Těšíme se na setkání s budoucími prvňáčky.

Krásné jarní prázdniny dětem i rodičům!

Přejem dětem i rodičům hezky prožité jarní prázdniny bez úrazu a nemocí, a hlavně s prima novými zážitky!

28. – 30. 4. Oddechový víkend pro rodiče s dětmi aneb líný rodič přežije!

Človíček pořádá o posledním dubnovém víkendu skvělou akci, tak si ji nenechejte ujít! Na akci je třeba se přihlásit! Více informací a přihlášky na facebooku Človíčka ZDE nebo na jejich webu ZDE.

Léto se blíží a s ním i tábory od Paspointu (dříve APLA JM)! Neváhejte a dopřejte Vašim dětem skvělé letní zážitky!

PASPOINT, z. ú. vyslal do světa přihlášky a informace na dva pobytové letní tábory! Určitě neváhejte, protože volné letní postele budou kvapem ubývat. Potřebné materiály ke stažení zde, nebo na kanálech PASPOINT (facebook, web). Přihláška na pobytový tábor 2017 Pozvánka na tábor I Informace k pobytovému táboru I Pozvánka na tábor II Informace k pobytovému …

Pokračovat ve čtení »

Chcete si zahrát na učitele? Pojďte dát pololetní vysvědčení našemu webu a facebooku!

Se začátkem aktuálního školního roku jsme spustili také dvě novinky. Nový školní web a také zcela premiérově facebookovou stránku školy. Až čas vždy ukáže, jak se novinky osvědčily či neosvědčily. A nás velmi zajímá, jak hodnotíte tyto dvě novinky právě Vy, jejich uživatelé! Budeme moc rádi, když nám věnujete 5 – 10 minut a vyplníte …

Pokračovat ve čtení »

Velikonoční bazárek 8. 4. aneb poznej Černovice a naši školu!

Ve spolupráci se spolkem Černovické sdružení (o jejich působení se můžete více dozvědět na webu spolku ZDE) a spolkem Proaut (více na webu Proaut ZDE) připravujeme akci pro širokou veřejnost i pro přátele školy, která proběhne v prostorách naší školy v sobotu 8. 4. od 10 do 15 hodin. Plakátek a přesná náplň akce dorazí …

Pokračovat ve čtení »

Pracovní nabídka! SPC hledá speciálního pedagoga od dubna 2017 na plný úvazek.

Speciálně pedagogické centrum přijme od dubna 2017 speciálního pedagoga na celý úvazek. Životopis a motivační dopis s uvedením konkrétní pracovní pozice posílejte na spc@autistickaskola.cz.

Hledáme asistenta pedagoga na 1/2 úvazek. Nástup možný ihned.

Hledáme asistenta pedagoga na 1/2 úvazku do tříd pro žáky s autismem.  Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

Sběr papíru je u konce. Velké díky všem, kteří přinesli papírový odpad!

Už je to pár dnů, co nám nestojí u vchodu do školy plechový kamarád. Díky vám se jej podařilo naplnit zhruba z poloviny. Děkujeme! Až budeme znát přesná čísla, uveřejníme je, stejně jako s informací, k čemu jsme získané prostředky využili.

Starší příspěvky «