Pozdrav ze školy v přírodě 2017 na Hálově mlýně!

Měli jsme se báječně, trávili čas venku za krásného počasí, a všichni se v pořádku vrátili domů. Díky všem, kteří u toho byli! Za rok zas. Na našem facebooku najdete i „kouzlo“ – ZDE.    

POZOR! Nabídka pracovních pozic pro školní rok 2017/18

Od školního roku 2017/2018 přijmeme: Na hlavní pracovní poměr učitele/ky a vychovatele/ky do tříd pro žáky s autismem. Na půl úvazku asistenty/ky pedagoga do tříd pro žáky s autismem. Motivační dopis s životopisem posílejte na email: drapela@autistickaskola.cz do 31. 5. 2017. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru začátkem června. Těšíme se na Váš zájem!

Seznam přijatých uchazečů do 1. třídy

V souladu s ustanovením § 183 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění, Základní škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace, svým ředitelem oznamuje rozhodnutí, kterými vyhovuje žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání. Seznam přijatých uchazečů naleznete ZDE.

POBYT NA FARMĚ VE VĚCOVĚ ZDÁRNĚ ZA NÁMI! DÍKY FIRMĚ CLEVER MAPS A AGROEKOFARMĚ KADEŘÁVEK!

Akce Staňte se Ježíškem 4 přinesla IX. třídě krásný dar! Jmenovitě bychom rádi poděkovali firmě Clever maps za poskytnutí finančního daru (bez toho by to nebylo možné uskutečnit) a Agroekofarmě Kadeřávek, která nám poskytla ubytování se slevou, včetně tradičních domácích buchet od paní domácí! Opět nám tam bylo moc hezky, užili jsme si to, a …

Pokračovat ve čtení »

DĚTI ÚPLŇKU – Dobrý film a smysluplný projekt

K mnohým z Vás se to již nejspíše dostalo, ale kdyby ne, věnujte pozornost slovnímu spojení DĚTI ÚPLŇKU. http://www.ceskatelevize.cz/porady/11825610197-deti-uplnku/ – FILM http://www.detiuplnku.cz/ – SDRUŽENÍ RODIČŮ   Vše navazuje na článek v časopisu Respekt od pana Petra Třešňáka (https://www.respekt.cz/tydenik/2014/5/deti-uplnku).

Metodický pokyn ke vzdělávání žáků s PAS od MŠMT

V březnu 2017 vyšel metodický pokyn o „dodržování pravidel prevence vzniku problémových situací žáků s PAS ve školách a školských zařízeních“. Dostupné na webu MŠMT. http://www.msmt.cz/file/40398/

Prof. Dillenburger a prof. Keenan navštívili naši školu!

Na jaře nás navštívily dvě světové kapacity v oblasti Aplikované Behaviorální Analýzy (ABA) prof.Dillenburger a prof.Keenan. Během své návštěvy pořídily několik fotek, které zveřejnili na svém FACEBOOKU.                                            

Au-band vystoupí 9. 6. v Blansku v rámci akce You dream we run!

Sice se to ztrácí v hromadě písmen článku, ale příprava akce You dream we run v Blansku je v plném proudu. Hledejte v textu slovíčko Au-band, protože 9. 6. 2017 to tam právě Au-band rozjede a bude rád za Vaši podporu! http://zrcadlo.net/…/You-Dream-We-Run-se-blizi-tentokrat-b…/ Nejspíše to bude poslední vystoupení Au-bandu v tomto školním roce, tak si jej …

Pokračovat ve čtení »

Fotografie a video z akce Velikonoce v Černovicích 8. 4. 2017

Velmi vydařená akce má i své fotky, tak neváhejte a mrkněte na ně (pouze v zaheslované části) – FOTOGALERIE V rámci akce také vystoupil Au-band a bylo pořízenou video, dostupné ZDE. Díky všem, kteří pomohli uskutečnit tuto akci!  

Krásné Velikonoce všem!

Starší příspěvky «