AKTUALIZOVANÁ NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST!

V současné době hledáme zájemce/kyně o tyto pozice: vychovatel/ka na poloviční úvazek. asistent/ka pedagoga na poloviční úvazek. OBĚ POZICE LZE PO DOMLUVĚ SLOUČIT V JEDEN HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

Další mediální zápis naší školy!

Česká televize nás opět navštívila, aby zmapovala, jak se nám povedlo přestěhování do provizorních prostor. Události v regionech plus (Brno) ze dne 19. 9.  pak nabízí výsledek jejich mapování.   Reportář naleznete ZDE v čase 6:32 – 8:34

Web a facebook školy slaví 1. veřejné NAROZENINY!

WOW! V tomto týdnu náš web a facebook dosáhli 1. roku veřejného života! Oslavencům přejeme všechno nejlepší, samé aktuální a užitečné informace, mnoho radostných fotografií a videí ze školního života, a hlavně MINIMÁLNĚ STEJNOU PŘÍZEŇ FANOUŠKŮ A PŘÁTEL ŠKOLY(VÁS), jakou měli doposud!

Aktualizované kontaktní informace na speciálně pedagogické centrum (SPC)

Pokud potřebujete kontaktovat z nějakého důvodu speciálně pedagogické centrum (SPC), aktualizovali jsme pro Vás kontaktní informace. Prosím, věnujte jim náležitou pozornost. Provoz SPC byl rovněž velmi ovlivněn probíhající rekonstrukcí, proto se omlouváme za případné komunikační obtíže a děkujeme za pochopení. Vše podstatné naleznete v článku ZDE.

Poděkování paní 1. místostarostce ÚMČ Černovice Šárce Korkešové

Děkujeme paní první místostarostce ÚMČ Černovice Šárce Korkešové za zajištění posekání trávy v celém venkovním prostoru školy Charbulova 137, kde dočasně sídlíme z důvodu rekonstrukce areálu na Štolcově ulici. Také děkujeme panu Stonáčkovi, který trávu pokosil. Oficiální poděkování od pana ředitele k nahlédnutí ZDE.

Výtvarný a dramatický kroužek bude i v novém školním roce. Bližší info čekejte do 14 dnů.

Milí rodiče, i v letošním školním roce se na naší škole bude konat VÝTVARNÝ a DRAMATICKÝ kroužek pořádané spolkem Človíček. Informace očekávejte během prvních dvou zářijových týdnů na nástěnkách, webu školy či FB spolku.

Nový školní rok odstartoval a my se na něj těšíme! NOVÁČKŮM držíme palce, ať se jim u nás líbí!

Přejeme všem, žákům, rodičům i pedagogům, aby do nového školního roku vykročili bez obav a s nadšením. Doufáme, že všichni prožijeme krásný rok bez závažných problémů. Těšíme se na vás a především nováčkům na naší škole držíme palce, aby se jim u nás líbilo.

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/18

Dobrý den, Jak již jistě víte, v novém školním roce 2017/18 nás čeká celá řada organizačních změn, protože naše škola ve Štolcově ulici prochází v tomto školním roce rozsáhlou rekonstrukcí, a chod školy bude zajištěn na dvou provizorních pracovištích (Lomená 44 a Charbulova 137). Prosíme vás tedy o shovívavost a trpělivost. O všech změnách se …

Pokračovat ve čtení »

Dělo se o prázdninách aneb naše škola se začala pilně rekonstruovat!

Abychom se jednou mohli vrátit zase zpět na Štolcovu, bylo nezbytné započít opravné práce již v červenci. A takto to tam nyní vypadá!

Přihláška na Veget víkend se Človíčkem 6. – 8. 10. 2017

Jak jsme již propagovali na našem facebooku, 6. – 8. 10. 2017 proběhne Veget víkend pro rodiny s dětmi pořádaný Človíčkem z. s. Přihlášku na tuto prima akci si můžete stáhnout zde! PŘIHLÁŠKA NA VEGET VÍKEND SE ČLOVÍČKEM Více o akci na našem facebooku ZDE.

Starší příspěvky «