Vyjádření pana ředitele k probíhající rekonstrukci školy na Štolcově

Pan ředitel naší školy Tomáš Musil ve svém vyjádření přináší aktuální informace o probíhající rekonstrukci naší školy na Štolcově. Dále pak popisuje, co bude následovat až bude rekonstrukce zcela hotova.  Celé znění si můžete přečíst zde: Vyjádření pana ředitele Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Akce Staňte se Ježíškem 6 právě odstartovala! Končíme až 28. 12. 2018.

Jako každý předvánoční čas v posledních letech i letos přichází spolek Proaut s akcí Staňte se Ježíškem 6! Od 1. 11. až do 28. 12. 2018 můžete nakupovat dárky pro žáky naší školy.  Pár novinek pro vás máme i letos, tou hlavní je nová tabulka na seznam darů. Vše podstatné se ale tradičně dočtete na …

Continue reading

Informace o zpracování osobních údajů na naší škole

V souvislosti s platností GDPR zveřejňujeme informace o způsobu zpracovávání osobních údajů na naší škole. Podrobný dokument si můžete přečíst ZDE.

Otevření již 12. třídy na naší škole!

Od letošního školního roku 2018/19 jsme se souhlasem zřizovatele nově otevřeli v pořadí již 12. třídu (vznikla na dočasném pracovišti na Lomené a má název 1.D)!   Díky tomu jsme mohli do našich řad přijmout všechny děti, které se dostavily k zápisu do 1. třídy.

NABÍDKA KREATIVNÍCH A ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ OD ČLOVÍČKA

Se začátkem školního roku přichází spolek Človíček s pestrou nabídkou kroužků různého zaměření pro všechny z Brna a okolí. Lze vybírat z kroužků: výtvarný dramatický hudební angličtina kroužek vaření   Všechny informace o nabídce, ceny i přihlášky naleznete ZDE.

Kámoši – Terapeutická a edukační skupina pro sourozence dětí s PAS

Paspoint nabízí velmi zajímavou možnost pro sourozence dětí s PAS. Více se dočtete na jejich webu ZDE.

PRACOVNÍ NABÍDKY s nástupem IHNED!

Nabízíme pozice: UČITEL na hlavní pracovní poměr VYCHOVATEL na hlavní pracovní poměr ASISTENT PEDAGOGA na poloviční úvazek.

Continue reading