NOVÁ nabídka práce v SPC: Psycholog/speciální pedagog, nástup IHNED nebo po domluvě.

Speciálně pedagogické centrum hledá nové posily do týmu. Více o nabídce naleznete na webu SPC ZDE.

NOVÁ pracovní nabídka: Učitel/ka na hlavní pracovní poměr!

Hledáme učitele/ku na hlavní pracovní poměr do tříd pro žáky s autismem.  Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472.

Rozlučkové „superzrychleně rekapitulující hodně nabitý rok“ video na našem FACEBOOKU!

Rádi bychom se s Vámi rozloučili a poděkovali za veškerou podporu a přízeň v celém uplynulém školním roce. K této příležitosti jsme pro Vás na facebooku školy připravili krásné a krátké „superzrychleně rekapitulující hodně nabitý rok“ video! Pokud chcete na náš facebook, tak klikněte SEM. Přejeme Vám krásné a poklidné léto. Budeme se opět těšit …

Pokračovat ve čtení »

PODĚKOVÁNÍ NF Komety Brno za zaplacení vstupu do brněnské ZOO!

Začátkem června celá naše škola vyrazila do brněnské ZOO. Bylo to možné díky tomu, že vstup do ZOO nám zaplatil NF Komety Brno! DĚKUJEME! Moc jsme si to užili, od zvířat až po houpačky.

Přejeme všem žákům školy i jejich rodinám krásné léto! Na shledanou se těšíme 4. září!

Dnešním dnem se dveře školy na Štolcově pro naše žáky uzavřely. Už nějakou dobu se však postupně vše balí, protože během příštího týdne se musí vše přestěhovat do provizorních prostor. Česká televize o stavu školní budovy a budoucích plánech natočila i reportáž. Události v regionech Brno (22. 6., od času 17:35). REPORTÁŽ NALEZNETE ZDE.

Hledáme asistenta/ku pedagoga na 1/2 úvazek. Nástup od srpna 2017.

Hledáme asistenta pedagoga na 1/2 úvazku do tříd pro žáky s autismem.  Životopis s motivačním dopisem posílejte na drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472. 20

Ředitelské volno z důvodu stěhování od 26. do 30. 6. 2017

Z důvodu stěhování školy udělil ředitel školy v posledním týdnu školního roku ŘEDITELSKÉ VOLNO, které bylo schváleno zřizovatelem školy. Děkujeme za pochopení. 

Sbíráme papír! Prosím, sbírejte s námi až do 30. 6.

Jako v pololetí, tak i nyní. Opět sbíráme papír a budeme rádi, když se zapojíte také! Tentokrát bude kontejner před školou stát až do konce června! Děkujeme za spolupráci!

Au-band rozezpíval Blansko i s novými tričky. Vydařená premiéra to byla!

Hned šest písní a jednu přídavkovou si mohli návštěvníci akce You dream we run v Blansku poslechnout. Byl to nejen hudební, ale také vizuální zážitek, protože Au-band poprvé vystoupil v jednotných tričkách s krásným novým logem! O to větší zážitek to byl a žáci, žákyně i absolventi naší školy předvedli znamenitý výkon! Děkujeme Blansku za …

Pokračovat ve čtení »

Pedagogický sbor na sklonku školního roku 2016/17!

Toť náš pedagogický sbor před skončením školního roku 2016/17!

Starší příspěvky «