NOVÁ pracovní nabídka: Psycholog/speciální pedagog, nástup IHNED nebo po domluvě.

Speciálně pedagogické centrum přijme psychologa nebo speciálního pedagoga, nástup ihned nebo po domluvě. Životopis a motivační dopis s uvedením konkrétní pracovní pozice posílejte na spc@autistickaskola.cz.

Nový web SPC má za sebou skoro rok fungování. Děkujeme za přízeň!

Aktuální školní rok 2016/17 je již u konce. Dovolte nám, abychom Vám všem popřáli krásné letní dny plné radosti a pohody. Kolektiv zaměstnanců SPC a ZŠ Brno, Štolcova, p. o.

IVP – spolupráce škol a SPC

Vzhledem ke změně legislativních předpisů bychom Vás rádi informovali o nových formulářích ke tvorbě IVP, které vycházejí z vyhlášky č. 27/2016 Sb. Ačkoli se tyto formuláře vážou k novým doporučením, chceme vás s nimi seznámit už nyní a nabídnout vám možnost vytvořit IVP už v tomto novém formuláři. Na seminářích, které pořádáme, se s novým formulářem seznámíte a budete ho …

Pokračovat ve čtení »