Velké poděkování všem „Ježíškům”

V listopadu a prosinci proběhl již jedenáctý ročník akce „Staňte se Ježíškem“.

Díky ochotným dárcům se do jednotlivých tříd naší školy dostaly dárky za bezmála 70.000,- Kč. Na vybavení snoezelenu se vybralo úctyhodných 26.500,- . Aby své dárky dostali opravdu všichni, nezakoupená přání v hodnotě 11.000,- zaplatil spolek Proaut.

Touto cestou moc děkujeme za ochotu všem našim „Ježíškům“.

Jmenovitě to jsou:

Ing. Ondřej Tichý, Adéla Studená, Emma Havlíčková, Renata Březinová, Katarína Pfefferová, Vendula a Jiří Eischmannovi, Matej Sadloň, Dominika Radová, Iva Vejpustková, Kristýna Michalská, Lenka Blahová, manželé Hrouzkovi, Dita Kalendová, Petr Kouřil, Marcela Dufková, Hana Mikaušová, MUDr.Eduard Rozmanit, Jogínky z Modřic, zaměstnanci firmy STRV, s.r.o.+ dalších 40 dobrých lidí, kteří si nepřáli být jmenováni.