You Dream We Run – ohlédnutí za akcí

Letošní 9. ročník charitativní akce YOU DREAM WE RUN, který se konal ve dnech 10. -11.6. 2023 v Ráječku splnil sny 11 dětem a dospělým, kteří mají život o něco těžší, než my ostatní.

Splnilo se 11 snů v hodnotě skoro jednoho milionu korun, což pomohlo zkvalitnit život i dvou dětem z naší školy. Zdeněk a Velérka si přáli podívat se k moři a jejich sny se splnili a oba se budou moci podívat o prázdninách k moři.

Letošní barva účastnického trička byla modrá, i touto barvou jsem šířili osvětu ohledně problematiky PAS. Na akci měla naše škola svoji štafetu, také prodejní stánek, jehož výtěžek 5700,- šel celý pro spolek Proaut. Široká veřejnost měla možnost se seznámit se způsoby práce žáků naší školy, vyzkoušet si práci v šanonu i strukturované krabici či vyzkoušet žetonový tělocvik.

Za pořadatele bych ráda poděkovala pedagogům z budovy Marie Hubnerové za aktivní a vřelý přístup!

Hana Jančiarová