Nabídka práce: Speciální pedagog

SPC Štolcova příjme uchazeče na pozici SPECIÁLNÍ PEDAGOG.

Pracovní náplň:

– Speciálně pedagogická diagnostika dětí a žáků s PAS
– Metodické vedení pedagogů na školách
– Poskytování poradenství a spolupráce při vystavování doporučení ke vzdělávání pro děti
a žáky s PAS
– Spolupráce s rodiči, pedagogy, lékaři a dalšími odborníky
– Administrativní práce spojené s vystavováním zprávy z vyšetření a doporučení pro
vzdělávání

Požadujeme:

– VŠ vzdělání – magisterský titul, obor Speciální pedagogika
– výhodou je praxe ve školách zřízených dle §16 odst. 9 ŠZ
– dobré komunikační schopnosti
– ochotu dále se vzdělávat
– schopnost práce v týmu
– samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
– dobrou uživatelskou znalost práce s PC
– psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace
– profesionalitu, sebereflexi
– trestní bezúhonnost

Nabízíme:

– zodpovědnou a smysluplnou práci
– příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu
– příspěvek na vzdělávání
– 40 dní dovolené

Pracovní poměr: Úvazek: 1,0
Nástup:
možný ihned
Místo pracoviště:
Štolcova, Brno – Černovice / odloučené pracoviště M. Hübnerové, Brno Řečkovice
Životopis a motivační dopis prosím zasílejte na e-mail: hajkova@autistickaskola.cz