Vánoční jarmark a Mikulášská nadílka

Již za 3 dny se na Vás těšíme na Vánočním jarmarku s Mikulášskou nadílkou.

Jak jste určitě zaznamenali, součástí programu bude střílení na bránu s hráči Komety, a to od 12:15 do 13:30. Přijdou se za námi podívat Tomáš Vincour, Jakub Flek, Dominik Furch a Marek Ďaloga, takže chcete-li autogram/fotku s některým z borců, neváhejte a přijďte (s sebou si vezměte něco, kam si necháte umístit autogram).

Zároveň upřesňujeme Vánoční štěstěnu – darů je 209 a určitě stojí za to přijít a zkusit své štěstí, neboť mezi dary jsou různé vstupenky do Šikladnu, mobilní telefony, chytré hodinky, láhve s víny, dárkové balíčky plné lahůdek, dárkové poukazy apod.

Připomínáme, že z technických důvodů nebude možno na akci platit kartouvezměte si prosím s sebou hotovost, ať se můžete občerstvit (občerstvení zajišťuje Čebínská chaloupka), nakoupit si výrobky na jarmarku a zúčastnit se Vánoční štěstěny.

Těšíme se na Vás

Proaut, spolek pro podporu osob s autismem a MŠ, ZŠ a PRŠ Brno, Štolcova, p.o.