Prezenční výuka pokračuje i po 12.10.2020

Vážení rodiče,

vzhledem ke stoupající míře výskytu koronaviru v populaci ČR vyhlásila vláda nouzový stav.

Včera, tj. 8. 10. 2020 ještě zpřísnila přijatá opatření včetně střídání prezenční a distanční výuky na 2. stupni základních škol. Toto opatření se však, dle vyjádření na stránkách MŠMT, netýká ani mateřské školy, ani naší základní školy a dalších speciálních škol.

Proto výuka na celé naší škole pokračuje jako doposud, tedy prezenčně, s každodenní docházkou žáků do školy. Podzimní prázdniny jsou však prodlouženy na celý týden. Vyučování tedy končí v pátek 23. 10. 2020 a bude opět zahájeno v pondělí 2. 11. 2020. V případě, že by se pokyny z MŠMT pro naši školu změnily, Vás budeme ihned informovat.

 

Přeji všem pevné zdraví a pozitivní mysl.

 

V Brně dne 9. 10. 2020

                                                                         Mgr. Tomáš Musil

                                                                                   ředitel školy