Nabídka kroužků od Paspointu na II. pololetí

Milí rodiče,
bylo spuštěno přihlašování na zájmové kroužky druhého pololetí.

Na období únor – červen 2020 můžete vybírat z 5 zájmových kroužků: 2 sportovních, pohybově-hudebního, bubnovacího a nově kreativního.
 

Více informací k jednotlivým kroužkům a také informace k přihlašování a k platbě naleznete v následujících dokumentech:

Nabídka volnočasových aktivit
Sportovní kroužek
Pohybově-hudební kroužek
Bubnovací kroužek
Kreativní kroužek
Informaci k platbě a přihlašování
Přihláška 2020

Rádi bychom pro děti zajistili bezpečné a příjemné prostředí, proto si dovolujeme z přihlášených sestavit skupinky na dané kroužky, které spolu budou dobře fungovat. Tento systém se nám již osvědčil.
 
 

V případě zájmu o kroužek vyplňte prosím přihlášku s názvem kroužku, na který se hlásíte a zašlete na volnocasovky@paspoint.cz.
 
Kroužky probíhají na různých místech – viz Nabídka volnočasových aktivit. Pokud budete potřebovat zajistit asistenci ze školy na kroužek, obraťte se případně na naši osobní asistenci (oas@paspoint.cz) nebo přímo na pana Mgr. Polenského (polensky@paspoint.cz).


DOPROVOD BĚHEM KROUŽKŮ:

Doprovod na kroužky nezajišťujeme (můžete se obrátit na osobní asistenci). Zajišťujeme doprovod během daného kroužku. Vašim dětem se bude věnovat proškolení lektoři a dobrovolníci. Dobrovolníci se na kroužku věnují všem dětem. Pokud si přejete individuální doprovod během celé aktivity, je možné opět využít osobní asistenci.


Přihlašování na kroužky probíhá do 26. 1. Přihlášky zasílejte na volnocasovky@paspoint.cz. Případné dotazy směřujte také na tento e-mail nebo na tel. 775 199 808.
 
S pozdravem a přáním pěkného dne

 

Mgr. Nicole Rauscherová
Koordinátorka dobrovolníků a VČA Paspoint, z.ú.
Tel. 775 199 808 E-mail: volnocasovky@paspoint.cz
Táborská 125, Brno 615 00

Jednorázovou podporu ve tvaru DMS APLAMORAVA 30 nebo DMS APLAMORAVA 60 nebo DMS APLAMORAVA 90 nebo dlouhodobou podporu ve tvaru DMS TRV APLAMORAVA 30 nebo DMS TRV APLAMORAVA 60 nebo DMS TRV APLAMORAVA 90 zašlete na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30, 60 nebo 90 Kč. V případě dlouhodobé podpory nás podpoříte částkou 30, 60 nebo 90 Kč každý měsíc.