Příměstský tábor s Lamacentrem pro děti s PAS od 6 let

Milí rodiče,

během léta budeme pořádat příměstský tábor pro děti s PAS od 6 let. 

Proběhne v termínu 29. 7. – 2. 8. v Lamacentru, a to každý den od 9:00 do 14:30. Seznámíme se zde se zvířátky (lamy, ovce, kozy, králíci), které budeme krmit a něco se o nich dozvíme. Zvířátka jsou klidná a zvyklá na kontakt s dětmi. Dále si zahrajeme různé hry a budeme poznávat přírodu kolem nás.

Cena: 100 Kč/celý týden (peníze využijeme na odměny pro děti), vstup a program v Lamacentru máme zdarma

Kde: http://www.lamacentrum.cz/ 
 

Lze se účastnit pouze celého týdne, ne jednotlivých dní.

Kapacita: 6 dětí

S sebou:  během aktivit nezajišťujeme stravu, s sebou nutná větší svačina

Na tyto aktivity zajišťujeme dobrovolníky jako doprovod. Pokud si přejete, aby Vaše dítě doprovázel Váš asistent, je to možné. Vaše dítě si převezmeme na Hlavním nádraží nebo Staré osadě a společně pojedeme do Lamacentra.

V případě zájmu se prosím přihlašujte do 31. 5. a vyplněnou přihlášku zašlete na volnocasovky@paspoint.cz.

Budeme se těšit.

S pozdravem