Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace, Štolcova 301/16

Zřizovatel: Jihomoravský kraj
Datová schránka: kh8yfvt

MEZINÁRODNÍ PROJEKTY ERASMUS +

E-TWINNING u nás na škole

V uplynulém školním roce 2023/2024 jsme u nás mohli přivítat kolegy/ně ze zahraničních škol ze Španělska a Řecka v rámci programu ERASMUS + a vzájemně si tak předat cenné rady, zkušenosti a navodit tak nové partnerské vztahy.

Nyní i naše škola získala grant v rámci projektu ERASMUS+ v oblasti školního vzdělávání pro naše pedagogické pracovníky.

Naše škola se v minulém školním roce 2023/2024 zároveň účastnila 2 mezinárodních online projektů v rámci E-twinningových programů (STEAMan travels to Europe a Special VIEW: Values Are Encouraging Well-being), společně s vybranými třídami. Jeden z projektů („STEAMan travels to Europe) byl následně oceněn Národním certifikátem kvality tzv. (National quality label certificate).