PRACOVNÍ NABÍDKA: Psycholog v SPC na částečný úvazek od září 2018

Od září 2018 hledáme psychologa do speciálně pedagogického centra pro děti s autismem zřízeném při ZŠ Brno, Štolcova, p. o. Náplní práce je především diagnostika dětí s PAS, konzultace jejich zařazení do škol a podpůrných opatření.

Požadavky: ukončené Mgr. vzdělání v oboru psychologie, flexibilita, zodpovědný a aktivní přístup, ideálně také řidičský průkaz (není podmínkou). Výhodou je zkušenost s dětmi s autismem, diagnostikou nebo znalostí fungování školského systému. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: dobrý kolektiv, spolupráce psychologů a speciálních pedagogů, podpora dalšího vzdělávání pracovníků v oboru, po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, stravenky a další výhody práce ve školství (40 dní dovolené možno vybrat částečně i mimo prázdniny, studijní volno, čerpání financí z fondu FKSP).

Životopis a motivační dopis posílejte na adresu spc@autistickaskola.cz