Return to ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Zde naleznete informace o vedení školy a jejich praxi v oboru.

Ředitel školy

Mgr. Tomáš Musil

MAIL: musil(zavináč)autistickaskola.cz

TELEFON: 548 424 064

Ředitelna je provizorně zřízena pro školní rok 2017/18 na pracovišti LOMENÁ 44.

* Střední pedagogická škola v Boskovicích, obor vychovatelství

* Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, obor: Učitelství pro školy pro mládež vyžadující zvláštní péči

* Studium školského managementu

* Filozofická fakulta Masarykovy univerzity v Brně, obor:   „Funkční studium II – Školský management“

* Studium personální řízení

Ve škole působí od roku 1987 jako učitel, od roku 1999 jako ředitel školy.

Zástupce ředitele (statutární zástupce)

Mgr. David Drápela

MAIL: drapela(zavináč)autistickaskola.cz

TELEFON: 515 300 816

MOBIL: 775 334 472

DALŠÍ POZICE NA ŠKOLE: výchovný poradce

Kancelář pana zástupce je provizorně zřízena pro školní rok 2017/18 na pracovišti CHARBULOVA 137. Pana zástupce proto prosím kontaktujte výhradně v záležitostech budovy Charbulova. Děkujeme.

VZDĚLÁNÍ A PRAXE V OBORU:

* Karlova univerzita v Praze, Pedagogická fakulta, Centrum školského managementu, Profesionalizace klíčových kompetencí řídících pracovníků škol a školských zařízení (Studium pro vedoucí pedagogické pracovníky podle § 7 vyhlášky č. 317/2005 Sb.)

* Masarykova univerzita v Brně, Pedagogická fakulta, obor Speciální pedagogika Mgr.

* Vyšší odborná škola sociální v Brně, obor Sociální práce

Ve škole působí od roku 2003. Od roku 2008 je na pozici zástupce ředitele, zároveň také vykonává funkci výchovného poradce. Má také mnohaleté zkušenosti s péčí o dospělé osoby s PAS.

Zástupkyně ředitele

Mgr. Silvie Skýpalová

MAIL: skypalova(zavináč)autistickaskola.cz

TELEFON: 548 424 063

MOBIL: 608 083 349

DALŠÍ POZICE NA ŠKOLE: koordinátorka Školního vzdělávacího programu (ŠVP)

Kancelář panÍ zástupkyně je provizorně zřízena pro školní rok 2017/18 na pracovišti LOMENÁ 44. Paní zástupkyni proto prosím kontaktujte výhradně v záležitostech budovy Lomená. Děkujeme.

VZDĚLÁNÍ A PRAXE V OBORU:

* Národní institut pro další vzdělávání, Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení.

* Masarykova univerzita v Brně, Filozofická fakulta, program celoživotního vzdělání: Speciální pedagogika se zaměřením na psychopedii
* Janáčkova akademie múzických umění v Brně, Divadelní fakulta, obor „Dramatické umění“, zaměření dramatická výchova Mgr.
* Střední pedagogická škola v Prachaticích, obor Vychovatelství

Ve škole působí od roku 1996 jako učitelka. Od roku 2016 je na pozici zástupkyně ředitele, zároveň také vykonává funkci školního metodika prevence. V předešlých letech mimo jiné působila ve SVP jako pedagog – terapeut a jako poradkyně rané péče.