Return to ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Kde sídlíme

Informace o tom, jak se nejlépe dostat do naší školy.

Ve školním roce 2017/18 prochází naše škola na Štolcově 16 rozsáhlou rekonstrukcí, proto zde nebude probíhat žádná výuka ani jiný chod školy. Veškeré školní dění je přesunuto do dvou budov na ulici Charbulova 137 a Lomená 44.

Speciálně pedagogické centrum (SPC) dočasně sídlí na Lomené 44 a Klášterského 4. Popis cesty naleznete na webu SPC ZDE.

Jak se nejlépe dostanete na budovu Charbulova 137?
  • Na Charbulově 137 v tomto školním roce sídlí třídy: I.A, I.B, I.C, II., III., V. Dále zde sídlí kancelář zástupce ředitele Davida Drápely.
  • Mapa budovy ZDE.
  • Nejlépe autobusem č. 47, 49, 74 na zastávku Textilní kombinát, případně Faměrovo náměstí. Poté pěší chůze až do budovy.

Jak se nejlépe dostanete na budovu Lomená 44?
  • Na Lomené 44 v tomto školním roce sídlí třídy: IV., VI., VII., VIII., IX. Dále zde sídlí kancelář ředitele Tomáše Musila, kancelář zástupkyně ředitele Silvie Skýpalové a kancelář hospodářky školy Evy Severové.
  • Mapa budovy ZDE.
  • Nejlépe autobusem č. 49, 64 na zastávku Černovická. Další možností je autobus 40, 48, 63, 67 na zastávku Sazenice. Poté pěší chůze až do budovy. Případně tramvají č. 12 na konečnou Komárov a zde přesednout na výše zmíněné autobusy, nebo dojít pěšky.