NOVÉ PRACOVNÍ POZICE – učitel/ka, vychovatel/ka, asistent/ka pedagoga (od začátku školního roku 2018/19)

Do našeho pedagogického týmu hledáme pro nový školní rok tvořivého učitele a vychovatele, který je ochoten se dále vzdělávat a  profesně růst v rámci školy specializující se na péči o žáky s autismem. Nabízíme metodickou podporu a dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.

Taktéž hledáme asistenta pedagoga na poloviční úvazek (20 h/ týdně). Po zaškolení je možná dlouhodobější spolupráce s možností přechodu na celý úvazek.

Životopis s motivačním dopisem posílejte zástupci ředitele na drapela@autistickaskola.cz. Na nabízené pozice se můžete informovat telefonicky 775 334 472. Pouze vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru na základě informací z životopisu a motivačního dopisu.