»

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/18

Dobrý den,
Jak již jistě víte, v novém školním roce 2017/18 nás čeká celá řada organizačních změn, protože naše škola ve Štolcově ulici prochází v tomto školním roce rozsáhlou rekonstrukcí, a chod školy bude zajištěn na dvou provizorních pracovištích (Lomená 44 a Charbulova 137). Prosíme vás tedy o shovívavost a trpělivost. O všech změnách se Vás budeme snažit co nejdříve informovat, aby se oboustranně dařila vzájemná spolupráce.

Jak se dostat na správnou budovu a koho případně kontaktovat?

• Na Charbulově 137 v tomto školním roce sídlí třídy: I.A, I.B, I.C, II., III., V. Dále zde sídlí kancelář zástupce ředitele Davida Drápely.
  • Na Lomené 44 v tomto školním roce sídlí třídy: IV., VI., VII., VIII., IX. Dále zde sídlí kancelář ředitele Tomáše Musila, kancelář zástupkyně ředitele Silvie Skýpalové a kancelář hospodářky školy Evy Severové.
  • Přesný popis cesty i s obrázky vchodů naleznete ZDE.
  • Informace o tom, kde bude sídlit vedení školy a koho kontaktovat v jakých záležitostech, naleznete ZDE.

Jak přihlásit dítě do školní družiny?

• Přihlášku do školní družiny si můžete stáhnout a vytisknout na našem webu ZDE.
  • Nebo si ji od 30. 8. 2017 vyzvednou v kanceláři hospodářky školy na Lomené v době od 9.00 do 13.00.
  • Přihlášků lze také vyplnit v pondělí 4. 9. při předávání dítěte
  • Pokud dítě nemá řádně vyplněnou a odevzdanou přihlášku do školní družiny, nemůže ji navštěvovat.

Jak si zajistit obědy pro vaše dítě?

• V letošním roce je jiný systém obědů pro žáky v budově na Lomené a na Charbulově. Věnujte prosím zvýšenou pozornost. Vše o stravování naleznete ZDE.

Jak bude vypadat 1. školní den 4. září 2017?

• Výuka bude probíhat od 8.00 do 9.00.
  • Po tomto čase bude v provozu školní družina do 15.00. POUZE pro děti, které budou mít vyplněnou přihlášku do školní družiny.
  • V případě, že Vaše dítě bude v družině, mějte pro něj přihlášený oběd.

Jak správně omlouvat absence žáků?

• Prosíme, dobře si přečtěte postup omlouvání absence žáků, který je v dokumentech školy na webu ZDE.